Zapraszamy do głosowania na Wiersz Miesiąca II/24

Rozpoczynamy anonimowo konkurs - opowiadanie w temacie: "Zasłyszane opowieści"

Rozpoczynamy anonimowo konkurs- DRABBLE - w temacie "Telefon"

Inspiracji brak

Tematy przenoszone z innych działów. Czas przechowywania tekstów 1 rok.

Moderator: Redakcja

ODPOWIEDZ
Irys
Autor/ka
Posty: 602
Rejestracja: 05 września 2021, 13:29
Lokalizacja: Śląsk

Re: Inspiracji brak

Post autor: Irys »

No to jakich poetów cenisz? Jaka poezja Ci się podoba?zadałem ci to pytanie na innym portalu, więc zastanów się dobrze zanim odpowiesz, Gabrielu.
Irys
Autor/ka
Posty: 602
Rejestracja: 05 września 2021, 13:29
Lokalizacja: Śląsk

Re: Inspiracji brak

Post autor: Irys »

No dobra, nie mam zamiaru się z Tobą sprzeczać i tak wiem swoje, a co do Twoje poezji którą czytasz to jakaś dla mnie nowość, bo na innych portalach w ogóle nie odpowaiadałeś na to pytanie.
Awatar użytkownika
jaga
Autor/ka zasłużony/a
Posty: 2964
Rejestracja: 19 października 2019, 10:36
Lokalizacja: lubuskie
Złotych Pietruch: 5
Srebrnych Pietruch: 6
Brązowych Pietruch: 10
Tematyczny Konkurs na Wiersz: 2
Kryształowych Dyń: 1
Wierszy miesiąca: 7

Re: Inspiracji brak

Post autor: jaga »

przyleciała do ogrodu
wszędzie jest zielono
a na kwiatku
motyl się kołysze

(czy to jest wiersz)?
ale odpowiedź na pewno
jaga
Awatar użytkownika
Dany
Administrator
Posty: 19642
Rejestracja: 21 kwietnia 2011, 16:54
Lokalizacja: Poznań
Złotych Pietruch: 4
Srebrnych Pietruch: 9
Brązowych Pietruch: 11
Kryształowych Dyń: 1
Wierszy miesiąca: 24

Re: Inspiracji brak

Post autor: Dany »

Jeśli wam o to chodzi to powiem że wiersze białe to nie moja bajka.
- Jeśli o to chodzi, to żadne wiersze nie są Twoją bajką. Ty nie potrafisz pisać ani wierszy białych, ani rymowanych.
Każda sztuka jest inna i każde wyrażanie siebie trzeba, ale to naprawdę trzeba tolerować. Co ciekawe na innych forach moje wiersze wszystkim sie podobały, tylko tutaj wy je krytykujecie.
Przejrzałam inne portale i wyrobiłam sobie zdanie na ten temat. No, to prawda, niektórym się podobają, ale to ich zdanie. Jednak wiele jest krytyki, na którą też jak tutaj, nie reagujesz.
Na forum (...), pod wierszem "Upadam", jeden komentator napisał: "Nie chciałbyś abym to komentował".
"A Ty odpisałeś: Nie wstydzę się krytyki. Jeszcze mnie nikt nie zdemotywował.
Faktycznie, trudno Ciebie zniechęcić, a i uczyć się nie chcesz. Masz całkowity brak warsztatu w tym zakresie.
Co prawda zdarzają się błędy ortograficzne, ale jestem dyslektykiem, chodzę do szkoły i wogóle. Każdy był młody i każdy ma swoje ideały.
Zdarzają? One są na każdym kroku. "W ogóle" - pisze się oddzielnie. Wiem, że chodzisz do szkoły, bo na jednym forum napisałeś, że masz 16 lat.
Jak masz takie parcie na "radosne rymowanie", załóż sobie bloog i tam zapraszaj tych, którym Twoje pisanie się podoba.
Na portalu poetyckim nie można pisać z błędami ortograficznymi i stylistycznymi.

ObrazekOczekujesz komentarza do swojego utworu - inni także oczekują tego od Ciebie.

ODPOWIEDZ