Wierszem Miesiąca III/24 został utwór Baśń wyszeptana o Poezji - Autsajder1303

Najlepszym anonimowym opowiadaniem został utwór - "Pani Basia" - jaga

Rozpoczynamy nowy konkurs o Złotą Pietruchę w temacie - "psota"

masz tu k*** hiphop (diss)

Wiersze niepoważne.


Moderator: Redakcja

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kurtz
Autor/ka z pewnym stażem...
Posty: 160
Rejestracja: 28 maja 2008, 16:54
Lokalizacja: Nowhere

masz tu k*** hiphop (diss)

Post autor: kurtz »

UWAGA TEKST ZAWIERA WULGARYZMY!
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne roszczenia osób, które przeczytają tekst, a nie ukończyły 18 lat. Aby go przeglądać musisz mieć ukończone 18 lat i potwierdzić, że wulgaryzmy nie łamią Twoich zasad etycznych i moralnych.

zamknięty w domku swoich rodziców
śmiesz zjebie mówić co to hiphop?
nikt ci nigdy mordą nie wytarł chodnika
myślisz że w czystym garniturku doceni cię publika?
krytykujesz rzeczy o których nie masz pojęcia nie znasz
ktoś ci w pysk napluje mówisz deszcz nie potwarz
może tutaj trochę zjebałem ale nie myślałem trochę się najebałem
i dlatego chłopcze drogi trzymaj się z daleka bo ci ktoś piźnie nogą we fleka
lepiej złamasie czytaj brzechwę
bo rym masz słaby jak doda mordę bez cyców na przyczepkę
jeśli nie wiesz czym żyje ulica
to się nie odzywaj bo ci pęknie od myślenia potylica
dupsko podciera ci mamusia
gdy nocą na dzielnicę idziesz trzęsiesz się jak trusia
kawał z ciebie frajera ale mi twoja osoba nie doskwiera
masz się za inteletuala
a tak naprawdę miękka z ciebie pała

Ostatnio zmieniony 01 sierpnia 2008, 23:48 przez kurtz, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ovoc_ziemii
Autor/ka wielce zasłużony/a
Posty: 1446
Rejestracja: 03 lutego 2008, 15:06
Lokalizacja: ze straganowej półki

Post autor: ovoc_ziemii »

Tytuł, a zwłaszcza to w nawiasie, wyjaśnia mi celowość napisania tego gniota.

Awatar użytkownika
Refren
Autor/ka
Posty: 60
Rejestracja: 01 sierpnia 2008, 21:16
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Refren »

Sympatyczne - takie hiphopowe. Poraża trafnością opisu rzczeczywistości blokersów.
Żal mi ich - blokersów i ich poetów-rzeczników.

Awatar użytkownika
carr_ol_7
Autor/ka
Posty: 37
Rejestracja: 04 sierpnia 2008, 09:37
Lokalizacja: Z daleka

Post autor: carr_ol_7 »

"może tutaj trochę zjebałem ale nie myślałem trochę się najebałem "
To trochę cię tłumaczy, bo inaczej można by śmiało porównać ten utwór do cycków Dody.

Ostatnio zmieniony 08 sierpnia 2008, 19:06 przez carr_ol_7, łącznie zmieniany 1 raz.

Gdybyś milczał, byłbyś filozofem!

mawers
Autor/ka z pewnym stażem...
Posty: 351
Rejestracja: 14 maja 2008, 10:50
Lokalizacja: że znowu

Post autor: mawers »

"lepiej złamasie czytaj brzechwę"

Brzechwa rules.

tomek
Autor/ka zasłużony/a
Posty: 1438
Rejestracja: 04 kwietnia 2008, 21:23
Lokalizacja: stołeczne miasto Poznań
Wierszy miesiąca: 1

Post autor: tomek »

Nie jestem w temacie do kogo ten diss?

„demokracja nie ma nic wspólnego z wolnością. Jest to łagodny wariant komunizmu”

Awatar użytkownika
kurtz
Autor/ka z pewnym stażem...
Posty: 160
Rejestracja: 28 maja 2008, 16:54
Lokalizacja: Nowhere

Post autor: kurtz »

Do Refrena.

Ostatnio zmieniony 09 sierpnia 2008, 19:13 przez kurtz, łącznie zmieniany 1 raz.
Eitheror
Autor/ka zasłużony/a
Posty: 945
Rejestracja: 22 czerwca 2008, 19:43
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wierszy miesiąca: 2
Najlepsza proza: 1

Post autor: Eitheror »

Świetnie. Znów muszę się uśmiechnąć a może /choć to nie przystoi tak mówić damie/ , w łeb się (...). A sorry , pewnie Naczelna wykasuje.

dopisek Naczelna: Owszem, wykasowałam. Następnym razem wykasuję posta.

Ostatnio zmieniony 09 sierpnia 2008, 19:14 przez Eitheror, łącznie zmieniany 2 razy.

Lubię pisać, ale nie lubię o tym gadać.

Awatar użytkownika
Przemysław Piotrowicz
Autor/ka wielce zasłużony/a
Posty: 1377
Rejestracja: 01 marca 2008, 22:01
Lokalizacja: z południa
Wierszy miesiąca: 2

Post autor: Przemysław Piotrowicz »

kurtz że co to ma być? Hip hop? Hahahahaha to nawet disco polo nie jest :| Zastanawiam się czy Ty wiesz co to jest HH... Magik się w grobie przewraca. Pokój jego duszy.
Zlepiłeś ze sobą kilka wyzwisk, kilka przekleństw, ubrałeś w nędzne 'ciuszki' i piszesz o disie i (o zbawcza hostio) o hip hoppie. Łza po policzku cieknie kiedy przypominam sobie chwile spędzone z Magiem, kiedy jako gówniarz podziwiałem go jako człowieka przede wszystkim. Zostaw HH stworzonym do tego. Zajmij się uprawą buraków albo ziemniaków, ludzkość na tym zyska.

Ostatnio zmieniony 10 sierpnia 2008, 20:25 przez Przemysław Piotrowicz, łącznie zmieniany 1 raz.

Dużo dałoby się powiedzieć o cnocie, ale reszta jest znacznie ciekawsza.
Twain

Awatar użytkownika
kurtz
Autor/ka z pewnym stażem...
Posty: 160
Rejestracja: 28 maja 2008, 16:54
Lokalizacja: Nowhere

Post autor: kurtz »

Awatar użytkownika
Przemysław Piotrowicz
Autor/ka wielce zasłużony/a
Posty: 1377
Rejestracja: 01 marca 2008, 22:01
Lokalizacja: z południa
Wierszy miesiąca: 2

Post autor: Przemysław Piotrowicz »

Wiem co to jest diss, nie potrzebuję Twoich zapaćkanych linków. Posłuchaj diss Płomień81 skierowany do tedego, chociażby jeden.

Dużo dałoby się powiedzieć o cnocie, ale reszta jest znacznie ciekawsza.
Twain

Awatar użytkownika
ovoc_ziemii
Autor/ka wielce zasłużony/a
Posty: 1446
Rejestracja: 03 lutego 2008, 15:06
Lokalizacja: ze straganowej półki

Post autor: ovoc_ziemii »

Wtrącę się zanim będzie kolejna awantura, której nie jest warty ten 2-minutowy badziew, będący odpowiedzią na wiersz Refrena. Przecież to nie jest napisane po to, żeby stanowiło jakąś wartość artystyczną. Sorry Kurtz, że tak wyrażam się o tym, co napisałeś, ale dla mnie zamysł jest oczywisty. To prawdziwy hih tak jak i ten Refrena. hehheheh
Po co ciągnąć dalej, skoro wiadomo, o co chodzi.

Awatar użytkownika
Przemysław Piotrowicz
Autor/ka wielce zasłużony/a
Posty: 1377
Rejestracja: 01 marca 2008, 22:01
Lokalizacja: z południa
Wierszy miesiąca: 2

Post autor: Przemysław Piotrowicz »

Spokojnie Ovocku nie będzie żadnej awantury, my z kurtzem przecież ich nie lubimy :) Popolemizujemy sobie tylko troszeczke na temat hip hopu :)

Ostatnio zmieniony 11 sierpnia 2008, 09:28 przez Przemysław Piotrowicz, łącznie zmieniany 1 raz.

Dużo dałoby się powiedzieć o cnocie, ale reszta jest znacznie ciekawsza.
Twain

Awatar użytkownika
kurtz
Autor/ka z pewnym stażem...
Posty: 160
Rejestracja: 28 maja 2008, 16:54
Lokalizacja: Nowhere

Post autor: kurtz »

!nV!s!ble pisze:

kurtz że co to ma być? Hip hop? Hahahahaha to nawet disco polo nie jest :| Zastanawiam się czy Ty wiesz co to jest HH... Magik się w grobie przewraca. Pokój jego duszy.
Zlepiłeś ze sobą kilka wyzwisk, kilka przekleństw, ubrałeś w nędzne 'ciuszki' i piszesz o disie i (o zbawcza hostio) o hip hoppie. Łza po policzku cieknie kiedy przypominam sobie chwile spędzone z Magiem, kiedy jako gówniarz podziwiałem go jako człowieka przede wszystkim. Zostaw HH stworzonym do tego. Zajmij się uprawą buraków albo ziemniaków, ludzkość na tym zyska.

Sam twórcą hiphopowym nie jestem - ledwie parę tekścików napisałem, ale osłuchałem się nieco ze stylem przez te prawie 20 lat od kiedy po raz pierwszy usłyszałem takie kapelki jak Cypress Hill, Run DMC czy Beastie Boys, a w Polsce - jakby nie patrzeć - rapowe przymiarki Kazika, dlatego trochę się wpieniam gdy słyszę, że kultura hiphopowa to zamuleni goście w zbyt dużych spodniach. Stąd diss do Refrena.
Mój ewentualny styl i umiejętności możesz oceniać wedle gustu, niemniej jednak dziwi mnie, że jako człowiek obeznany z tematem, który ssał bity od samego Magika, nie wypowiadasz się pod tekstem Refrena, który kulturę hiphopową wyśmiewa, a do mnie się sadzisz, bo kilka "kurew" i "chujów" poleciało. Masz ciśnienie, to napisz diss do mnie. Poznam Twój styl, ocenię dowcip, moc i trafność przekazu. Albo dissem odpowiem.
Howgh.

Awatar użytkownika
Przemysław Piotrowicz
Autor/ka wielce zasłużony/a
Posty: 1377
Rejestracja: 01 marca 2008, 22:01
Lokalizacja: z południa
Wierszy miesiąca: 2

Post autor: Przemysław Piotrowicz »

Po pierwszem wiem że o kulturze hh wiesz bardzo dużo, więcej odemnie.
Pod teksten Refrena nie wypowiadam się bo on i ten jego tekścik nie jest grosza wart a co dopiero moich słów, gardze takimi ludźmi, śmieję się z nich. Tu szkoda rąk żeby po pysku wystrzelać - na głupote nie ma mocnych. Jeżeli ktoś uogólnia - nie potrafiąc odróżnić tego co płynie z serca, duszy i talentu od komercyjnej szmiry - jego problem.
Nie sadzę się do Ciebie o Twoje 'chujki' i 'kurewki', walą mnie one, ciśnie mnie bo od kogoś takiego jak Ty, jak sam piszesz z ponad 20-sto letnim stażem obcowania kulturą HH, czegoś się już wymaga.
Ja też tekściażem nie jestem, nie chce być, nie biore się za to co mi nie idzie. Co do dissu na Ciebie kusisz oj kusisz ....
Co do ssania bitów od Maga, to mogę się pochwalić że jestem jedną z niwielu osób które były świadkami tego jak powstawała legenda krajowej sceny HH.
Pozdrawiam.
Howgh!

dopisek Naczelna: invi, to o pogardzaniu takimi ludźmi jest nie na miejscu na forum.

Ostatnio zmieniony 11 sierpnia 2008, 13:54 przez Przemysław Piotrowicz, łącznie zmieniany 1 raz.

Dużo dałoby się powiedzieć o cnocie, ale reszta jest znacznie ciekawsza.
Twain

zedler
Autor/ka
Posty: 35
Rejestracja: 24 czerwca 2008, 10:39
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: zedler »

Czy to manifest czy coś innego?

Ostatnio zmieniony 27 sierpnia 2008, 23:39 przez zedler, łącznie zmieniany 1 raz.

Piotr Zedler

2104
Autor/ka
Posty: 151
Rejestracja: 18 lutego 2008, 18:36
Lokalizacja: Polska
Wierszy miesiąca: 1

Post autor: 2104 »

Łohohoho, a ja się ubawiłem :lol-sweat: . Zapewne dlatego że zapomniałem na chwilę że to piszemy.pl, natomiast skupiłem się na tym że to dział " Pół żartem, pół serio..." :]
Jak by się postarac i zarówno treść jak i styl potraktować jako żart to naprawdę mnie rozbawiło (chyba że po prostu mam popaprane poczucie humoru ^^" )

PS:"Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne roszczenia osób, które przeczytają tekst, a nie ukończyły 18 lat. Aby go przeglądać musisz mieć ukończone 18 lat"
<--- upss... no i będę miał skrzywioną psychikę :O

Ostatnio zmieniony 12 lutego 2009, 15:03 przez 2104, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ