Zapraszamy do głosowania na Wiersz Miesiąca II/24

Rozpoczynamy anonimowo konkurs - opowiadanie w temacie: "Zasłyszane opowieści"

Rozpoczynamy anonimowo konkurs- DRABBLE - w temacie "Telefon"

Kobieca Intuicja - wydzielone z tematu

Nasze zainteresowania itp.

Moderator: Redakcja

ODPOWIEDZ
Zwariowananastolata
Posty: 8
Rejestracja: 09 października 2010, 12:21
Lokalizacja: Polska

Post autor: Zwariowananastolata »

Mam pytanie czy tu biją?... A tak na poważnie to boję się jak czytam agresywne teksty, a nie agresywne, wynikające z poirytowania "kontr-teksty" :) Brakuje mi na tym forum konstruktywnej krytyki, życzliwości albo choćby szczerości w wyrażaniu swoich myśli, do których każdy przecież ma prawo...

Mowa jest źródłem...

Awatar użytkownika
Naczelna
Emeryt/ka
Posty: 1545
Rejestracja: 02 listopada 2006, 00:37
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Naczelna »

Zwariowananastolata pisze:

Mam pytanie czy tu biją?... A tak na poważnie to boję się jak czytam agresywne teksty, a nie agresywne, wynikające z poirytowania "kontr-teksty" :) Brakuje mi na tym forum konstruktywnej krytyki, życzliwości albo choćby szczerości w wyrażaniu swoich myśli, do których każdy przecież ma prawo...

Po pierwsze, to nie na temat (o tym można podyskutować w offtopie, nie pod czyimś tekstem). Po drugie, nie można nikomu narzucać, jak ma oceniać tekst czy komentować go - byle odnosił się do tekstu, to komentarz może być życzliwy bądź nie, a szczerości czyjejś nie sposób oceniać, więc lepiej tego nie robić.

Naczelna w stanie spoczynku

Mag889
Autor/ka
Posty: 12
Rejestracja: 31 sierpnia 2010, 16:10
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: Mag889 »

Na innych dwóch portalach spotkałam się z kulturą, a nie czymś dziwacznym reprezentowanym przez Kazika42. Odpowiedziałam mu komentarzem na tym samym poziomie, a dostałam uwagę, podczas gdy powinien ją dostać atakujący. Szkoda mi czasu na taki portal. Zmywam się stąd

Ostatnio zmieniony 02 listopada 2010, 20:22 przez Mag889, łącznie zmieniany 1 raz.

"Niech pani się nie martwi, ludzi jest za mało i dłatego używamy szczurów..."

Zwariowananastolata
Posty: 8
Rejestracja: 09 października 2010, 12:21
Lokalizacja: Polska

Post autor: Zwariowananastolata »

Według mnie to niestety stronnicze, a ja jestem jak najbardziej ze swoim komentarzem w odpowiednim miejscu. Myślałam, że chamstwo nie jest wśród kulturalnych osób mile widziane. Nie rządzę się jednak tutaj wcale. I nie będę tego robić :)

Mowa jest źródłem...

Awatar użytkownika
Kazik42
Emeryt/ka
Posty: 1106
Rejestracja: 12 stycznia 2008, 21:18
Lokalizacja: Lublin
Najlepsza proza: 2

Post autor: Kazik42 »

W waszym przypadku, drogie panie/panienki?/ rada może być jedna: Należy wrócić do korzeni - do elementarza. To jest życzliwa rada "chamka"

Zwariowananastolata
Posty: 8
Rejestracja: 09 października 2010, 12:21
Lokalizacja: Polska

Post autor: Zwariowananastolata »

Dziękuję za radę nie ujawniając swojego stanu cywilnego. Jednak myślę, że po studiach elementarz byłby bardzo nudny... Analizę nie jednego podręcznika i dzieła naukowego mam za sobą... I nie chce mi się do tego wracać, bo i brak potrzeby... A tego jak traktować innych należy szukać w Ewangelii. To jest największe dzieło właśnie.

Mowa jest źródłem...

Awatar użytkownika
Naczelna
Emeryt/ka
Posty: 1545
Rejestracja: 02 listopada 2006, 00:37
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Naczelna »

Wydzielone z tematu "Kobieca intuicja" - gdyby ktoś szukał, posty są tutaj.

Naczelna w stanie spoczynku

ODPOWIEDZ