Zapraszamy do głosowania na Wiersz Miesiąca II/24

Rozpoczynamy anonimowo konkurs - opowiadanie w temacie: "Zasłyszane opowieści"

Rozpoczynamy anonimowo konkurs- DRABBLE - w temacie "Telefon"

Nowy tom prozy

Omówienia dzieł i wydarzeń artystycznych.


Moderator: Redakcja

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kazik42
Emeryt/ka
Posty: 1106
Rejestracja: 12 stycznia 2008, 21:18
Lokalizacja: Lublin
Najlepsza proza: 2

Nowy tom prozy

Post autor: Kazik42 »

Niniejszym chciałbym zasygnalizować, ukazanie się na na rynku wydawniczym tomu prozy pt."Pierwszeństwo Błędu Przed Grzechem", autorstwa naszego "portalowego" kolegi Waldemara Kubasa /Marka Kena/
Książka nie wymaga szczególnej rekomendacji, gdyż autor jest nam doskonale znamy jako przedni stylista, obdarzony niebagatelnymi możliwościami twórczymi. Nasz Naczelna określiła jego twórczość jako:" wyższą szkołę pisarskiej jazdy"
Niektóre opowiadania zamieszczone w książce, można znaleźć na "górnej półce" naszego portalu.
Autor:Waldemar Kubas
Wydawca: Wydawnictwo ASTRUM.
stron - 152

Awatar użytkownika
Naczelna
Emeryt/ka
Posty: 1545
Rejestracja: 02 listopada 2006, 00:37
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Naczelna »

Autorowi gratuluję i życzę dalszych sukcesów wydawniczych. Mam również nadzieję, iż ktoś, kto przeczytał wydrukowany tomik, pokusi się o napisanie recenzji w tym temacie.

Naczelna w stanie spoczynku

Marek Ken
Emeryt/ka
Posty: 1200
Rejestracja: 01 marca 2008, 21:31
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Marek Ken »

Bardzo miło zaskoczyłeś mnie Kaziku swoją notką informującą Wszystkich o ukazaniu się na rynku wydawniczym tej małej książeczki. Dlatego najpierw Tobie Przyjacielu pragnę podziękować za życzliwość i dobre słowo.

Ale równie serdecznie chciałbym podziękować Tobie Droga e-N za gratulacje, życzenia, jak również wyrażoną nadzieję, że może „ktoś, kto przeczytał wydrukowany tomik, pokusi się o napisanie recenzji”.

Kieruję uśmiech oraz serdeczne pozdrowienia zarówno do Częstochowy, jak i za Wisłę.

Waldemar Kubas

Awatar użytkownika
milo70
Autor/ka wielce zasłużony/a
Posty: 1271
Rejestracja: 13 października 2008, 22:54
Lokalizacja: Ireland
Wierszy miesiąca: 12

Post autor: milo70 »

I ja chętnie nabędę ten tom. Wietrzę dobrą lekturę. :thumbup:

" sam sobie sternikiem i kucharzem na swoim okręcie. sam sobie autorem i wydawcą, ale nie recenzentem. "
Awatar użytkownika
Przemysław Piotrowicz
Autor/ka wielce zasłużony/a
Posty: 1377
Rejestracja: 01 marca 2008, 22:01
Lokalizacja: z południa
Wierszy miesiąca: 2

Post autor: Przemysław Piotrowicz »

A ja chętnie kupię prosto od Autora, z dedykacją.

Marek Ken
Emeryt/ka
Posty: 1200
Rejestracja: 01 marca 2008, 21:31
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Marek Ken »

Bardzo dziękuję Milo za zainteresowanie książką. Pozdrawiam serdecznie.

Milles Invisilble, zakładam, że nie jest to prowokacja z Twojej strony, w podtekście mająca na celu ośmieszenie Autora. Przyjąwszy to niezbędne założenie odpowiadam rzeczowo. Nie mam w tej chwili wolnego egzemplarza książki. Tych parę autorskich egzemplarzy już się rozeszło. Jeśli jednak wytrwasz w swoim postanowieniu, kupisz książkę w jakiejś księgarni internetowej, prześlesz mi do podpisu, to odeślę Ci ją z dedykacją. Tymczasem przesyłam pozdrowienia.

Waldemar Kubas

zielone_myśli
Autor/ka zasłużony/a
Posty: 403
Rejestracja: 05 marca 2008, 17:52
Lokalizacja: pomorze

Post autor: zielone_myśli »

I ja gratuluję Autorowi, szybciutko zamawiając ten tomik prozy. Pozdrawiam ciepło życząc dalszych sukcesów.

"..Los całej ludzkości jak widzę
Spoczywa w rękach szaleńców
Chaos będzie moim epitafium..."

Marek Ken
Emeryt/ka
Posty: 1200
Rejestracja: 01 marca 2008, 21:31
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Marek Ken »

Zielone Myśli, Twoja obecność tutaj jest dla mnie szczególnie miłą niespodzianką. O wielu moich tekstach na portalu wyrażałaś się z uznaniem, jako dobry duszek nie przypadkiem zjawiałaś zwykle w towarzystwie nieocenionego Kazika (i tak zostało po dziś dzień), tym większa radość dla mnie, że Twój entuzjazm nie wygasł. Dziękuję Ci za to. Dziękuję również za gratulacje i życzenia dalszych sukcesów w wiadomym dziele. Może faktycznie na tym się nie skończy, ponieważ mam podpisaną umowę z wydawnictwem i już w maju, czerwcu ma się ukazać kolejny tomik prozy mojego autorstwa, a w dalszej perspektywie następne.

Jako moja niedoszła sekretarka i nade wszystko prawdziwa Muza jesteś Adriano na specjalnych prawach (ufam, że Invisible to zrozumie i mi wybaczy), więc jeśli wyrazisz taką chęć, otrzymasz tomik ze specjalnej puli. Oczywiście szczegóły całej operacji uzgodnimy poza forum. Do Ciebie należy tymczasem kolejny ruch.

Przy okazji pragnę nadmienić, że Twoja przeciągająca się nieobecność w dziale poezji to duża strata i że nie jestem z pewnością jedyną osobą, która ma wciąż nadzieję, że przerwiesz milczenie i znowu zaczniesz pisać wiersze i zamieszczać je na portalu, tak jak to było za starych dobrych czasów. Wtedy portal naprawdę żył. Jako poetka byłaś jedną z jego czołowych postaci i zajmowałaś miejsce pośród głównych animatorów. Wiele różnych spraw i działań niezależnych od Ciebie, które przecież nie Ty uruchomiłaś, złożyło się na to, że teraz jest inaczej. Trochę żal, że trzeba mówić o tym w ten sposób i w czasie przeszłym…

Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie i z uśmiechem.

Waldemar Kubas

ODPOWIEDZ