Złotą Pietruchę w temacie "List", zdobył wiersz Listy z listy autorstwa - echo

Wierszem Miesiąca III/2020 został utwór każdy ma swojego Titanica autorstwa - bodek

---------------------------------------------------------------------------------------------

Zapraszamy do głosowania na Wiersz Miesiąca IV/2020

Zapraszamy do anonimowego konkursu na wiersz tematyczny POSTAĆ

Zapraszamy do konkursu o Złotą Pietruchę w temacie WIRUS

Kropka nienawiści (piosenka)

Tutaj wstawiamy teksty (nie wstawiamy obrazków). Mamy kilkanaście dni na ewentualne poprawki. Później tekst jest przenoszony do właściwego działu lub czeka dalej na wprowadzenie niezbędnych poprawek. Maksymalny czas na wniesienie zmian wynosi 1 miesiąc. Następnie, w przypadku braku poprawek, utwór jest przenoszony do archiwum, gdzie będzie przechowywany przez rok.
(Emotikony przy tytule, zarezerwowane są do utworów konkursowych. Czerwony oraz podobne kolory tekstu, są zarezerwowane na potrzeby redakcji.)

Moderator: Redakcja

Regulamin forum

Tutaj wstawiamy teksty (nie wstawiamy obrazków). Mamy kilkanaście dni na ewentualne poprawki. Później tekst jest przenoszony do właściwego działu lub czeka dalej na wprowadzenie niezbędnych poprawek. Maksymalny czas na wniesienie zmian wynosi 1 miesiąc. Następnie, w przypadku braku poprawek, utwór jest przenoszony do archiwum, gdzie będzie przechowywany przez rok.
(Emotikony przy tytule, zarezerwowane są do utworów konkursowych. Czerwony oraz podobne kolory tekstu, są zarezerwowane na potrzeby redakcji.)

ODPOWIEDZ
fileo
Autor/ka

Kropka nienawiści (piosenka)

Post autor: fileo »

Mały ekranik, miłości na nim tyle
Drzewo poznania, do raju duszy bilet

Mogę się schować
za emotkami
Wyemigrować
przed pytaniami

Po co ja żyję? Co w moim sercu boli?
Czy mogę kochać? Od śmierci się wyzwolić?

Szybki ruch kciuka
i rozwiązanie
Na płytkich wodach
ego głaskanie

Mały ekranik, miłości na nim tyle
Drzewo poznania, do raju duszy bilet

Mogę być bogiem, kreować światy
Byle nie pytać o te miazmaty

Po co ja żyję? Co w moim sercu boli
Czy mogę kochać? Od śmierci się wyzwolić?

https://drive.google.com/open?id=1acfKA ... -YOdRewrhY

Wróciłem :D

ODPOWIEDZ