Fraszkowym Królem został Rafał Bardzki

Zapraszamy do głosowania na
Króla Limeryków

W konkursie o Złotą Pietruchę w temacie PIKNIK wygrał utwór
Taki piknik to ino roz autor - elafel

W konkursie na na Wiersz tematyczny Wiosna zwyciężył utwór
wołając na wiosnę autor elafel

Wierszem Miesiąca IV/2019 został wiersz
Kamienie autor - Z. Antolski

Poprzedni temat «» Następny temat
Zwierzenia uwiedzionego przez landrynkę - offtop
Autor Wiadomość
tempeltuttle 
Autor/ka zasłużony/a

Pomogła: 6 razy
Wysłany: 2010-11-11, 21:04   

Czy tu coraz więcej osób cierpi na rozdwojenie jaźni? Żałuję, że w ogóle zabrałam się za wcześniejsze komentowanie tego tekstu po ostatnim wpisie domniemanej autorki. Powoli zaczynam wierzyć w to, że jest "ona" alter ego jednego ze znanych tu na forum komentatorów i pisarzy. Robi się to nie do zniesienia i dziwi mnie, dlaczego głównodowodzący to tolerują tyle czasu.

[ Dodano: 11 Listopad 2010, 21:04 ]
Czy tu coraz więcej osób cierpi na rozdwojenie jaźni? Żałuję, że w ogóle zabrałam się za wcześniejsze komentowanie tego tekstu po ostatnim wpisie domniemanej autorki. Powoli zaczynam wierzyć w to, że jest "ona" alter ego jednego ze znanych tu na forum komentatorów i pisarzy. Robi się to nie do zniesienia i dziwi mnie, dlaczego głównodowodzący to tolerują tyle czasu.

[ Dodano: 11 Listopad 2010, 21:12 ]
Czyżby to był jakiś schizofreniczny sposób Marka Kena na edycję tekstów na tym bezkompromisowym portalu? Tu już żaden troll nie zdziwi, a może to w ogóle znany skądinąd kurtz?

Karolcia 
Autor/ka

Wysłany: 2010-11-11, 21:16   

tempeltuttle napisał/a:
[ Dodano: 11 Listopad 2010, 21:12 ]
Czyżby to był jakiś schizofreniczny sposób Marka Kena na edycję tekstów na tym bezkompromisowym portalu? Tu już żaden troll nie zdziwi, a może to w ogóle znany skądinąd kurtz?

Tempeltuttle,
a co jeśli się mylisz? A ja znowu obrywam za Kena???

tempeltuttle 
Autor/ka zasłużony/a

Wysłany: 2010-11-11, 21:19   

To nie ja zabawiam się publicznie z Kenem w tożsame gierki i nie ja operuję dowolnie swoim wiekiem wprowadzając czytelników w jakieś krzaki. Jeśli nawet obrywasz to nie za Kena, tylko za głupoty jakie robisz.

Karolcia 
Autor/ka

Wysłany: 2010-11-11, 21:28   

tempeltuttle napisał/a:
To nie ja zabawiam się publicznie z Kenem w tożsame gierki i nie ja operuję dowolnie swoim wiekiem wprowadzając czytelników w jakieś krzaki. Jeśli nawet obrywasz to nie za Kena, tylko za głupoty jakie robisz.

Odpowiem PW zgodnie z zaleceniami Naczelnej.

tempeltuttle 
Autor/ka zasłużony/a

Wysłany: 2010-11-11, 21:40   

Ja odnoszę się do uczucia, jakie żywię do powyższego tekstu, po otrzymaniu powiadomienia na mailu, że ktoś się wysilił i tu zostawił swój ślad. Czuję się oszukana przez autora. Nie sądzę, aby ten temat wymagał PW, których sobie zwyczajnie nie życzę. Moje zdanie nie jest żadną tajemnicą przed pozostałymi użytkownikami tego forum i dlatego nie będę wdawać się w prywatę z osobą, która zwyczajnie uprawia tu jakąś niezdrową grę. Zrozumiem, jeśli redakcja przeniesie ewentualnie te posty do hyde parku czy innego ogródka z wynurzeniami natury innej niż cytaty z komentowanego tekstu.

czarodziejka 
Autor/ka z pewnym stażem...

Pomogła: 1 raz
Wysłany: 2010-11-11, 21:53   

Ludzie przestańcie :rotfl: Co drugi komentarz nie dotyczy utworu tylko osobistych porachunków. :rotfl: Co to ma być portal zażaleń i skarg, a może zazdrość jest odpowiednim słowem. Zajmijcie się tekstami a nie szukaniem dziury w całym.

Naczelna 
Emeryt/ka

Pomogła: 15 razy
Wysłany: 2010-11-11, 22:00   

Proszę o:
- zaprzestanie dociekania tożsamości Karolci, ma takie samo prawo do prywatności i anonimowości, jak każdy inny użytkownik portalu
- powrót do tematu

Teksty opublikowane u nas są po to, żeby można było O NICH rozmawiać. Każdy następny post nie na temat, pod jakimkolwiek testem, zostanie niezwłocznie usunięty.

Karolcia, przepraszam za offtop pod Twoim wierszem.

Karolcia 
Autor/ka

Wysłany: 2010-11-11, 22:06   

tempeltuttle napisał/a:
Ja odnoszę się do uczucia, jakie żywię do powyższego tekstu, po otrzymaniu powiadomienia na mailu, że ktoś się wysilił i tu zostawił swój ślad. Czuję się oszukana przez autora. Nie sądzę, aby ten temat wymagał PW, których sobie zwyczajnie nie życzę. Moje zdanie nie jest żadną tajemnicą przed pozostałymi użytkownikami tego forum i dlatego nie będę wdawać się w prywatę z osobą, która zwyczajnie uprawia tu jakąś niezdrową grę. Zrozumiem, jeśli redakcja przeniesie ewentualnie te posty do hyde parku czy innego ogródka z wynurzeniami natury innej niż cytaty z komentowanego tekstu.

Właściwie to nie wiem co odpowiedzieć na Twoje zarzuty, bo ich poprostu nie rozumiem. Nie rozumiem też dlaczego mnie atakujesz.
Z Markiem Kenem nie uprawiałam żadnych gierek a jedynie odpowiadałam na żartobliwe zaczepki w podobnym tonie, bo poprostu lubię żartować.
W kwestii wieku nikogo nie wprowadzałam w bład. Mam 34 lata i nie jestem jakąś pustą lalą, a całkiem dojrzałą mamą dwójki dzieci. Domyslam się, że chodzi Ci o moj tekst powyżej, mówiący o tym że chodzę do pierwszej klasy podstawówki. Wyjaśnie Ci zatem, że chodzilo mi o to , że kiedy tu trafiłam i przeczytałam kilka utworów stwierdziłam z pokorą że daleko mi do Was i umiejscowiłam się subiektywnie właśnie w pierwszej klasie podstawówki. Może równiez dlatego nie śmiałam czasami odpowiadać na wpisy pod moimi wierszami. Na te z nutka pochwały, bo zaraz ktoś uzna że cieszy się głupia choć nie ma z czego, czy na niektóre krytyczne nad którymi poprostu myślę jak wyciągnąc z nich jakąś naukę.
Jeżeli zamierzałaś sprawić dziś wieczorem komuś przykrość to udało Ci się.

Naczelna 
Emeryt/ka

Pomogła: 15 razy
Wysłany: 2010-11-11, 22:11   

Offtop poszedł do Offtopu, gdyby ktoś szukał.

tomek 
Autor/ka zasłużony/a

"Wierszy miesiąca": 1
Wysłany: 2010-11-11, 22:20   

Myślę, że tempelka nie chciała robić ci przykrości.

[ Dodano: 11 Listopad 2010, 22:25 ]
czarodziej napisał/a:
Ludzie przestańcie :rotfl: Co drugi komentarz nie dotyczy utworu tylko osobistych porachunków. :rotfl: Co to ma być portal zażaleń i skarg, a może zazdrość jest odpowiednim słowem. Zajmijcie się tekstami a nie szukaniem dziury w całym.

Czarodziejko - nie wiesz co tu się działo przez ostatnie (z przerwami) dwa lata - my wiemy.
I uwierz mi, że to nie szukanie dziury w całym.

Proponuję jednak we wszystkich tematach zakończyć tą dyskusję. Póki nie potrzeba.

[ Dodano: 11 Listopad 2010, 22:42 ]
Jakby jednak ktoś był zainteresowany kto rozrabiał na forum i kiedy to tu daję link do wszystkich ostrzeżeń - kto, kiedy i za co.

http://piszemy.pl/warning...w_modid&modid=3

Odpowiedz do tematu